Κυρ. Μητσοτάκης: Στην νέα τετραετία ψηφιοποιούμε όλο το Δημόσιο – Προχωράμε σταθερά, τολμηρά, μπροστά
![Κυρ. Μητσοτάκης: Στην νέα τετραετία ψηφιοποιούμε όλο το Δημόσιο – Προχωράμε σταθερά, τολμηρά, μπροστά](https://www.moneyreview.gr/wp-content/uploads/2023/04/mitsotakis-127-768x480.jpg)
Ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης ανέβασε στο διαδίκτυο νέο σποτ της ΝΔ για την ψηφιοποίηση και έγραψε:
«Ναι, η ψηφιοποίηση έχει προχωρήσει σημαντικά. Όμως όχι, δεν έχουμε τελειώσει ακόμα. Μέσα στην επόμενη τετραετία ψηφιοποιούμε όλο το Δημόσιο. Γιατί η Ελλάδα δεν γυρίζει πίσω σε ένα παρελθόν γεμάτο ουρές και ταλαιπωρία. Προχωράει σταθερά, τολμηρά, μόνο μπροστά».
moneyreview.gr